Фахівець І

Для вступу у професійну спілку ЄСОП та отримання першого рівня кваліфікації «ФАХІВЕЦЬ ЄСОП» необхідно відповідати 2 умовам:
Умова 1.
Практичний досвід роботи на посадах інженера, спеціаліста, менеджера з охорони праці, промислової безпеки не менше 2 років на підприємстві зі штатом працівників більше 20 осіб, або для випускників закладів вищої освіти – профільна вища освіта за спеціальністю «Охорона праці» (не нижче бакалавра).
Умова 2.
100% проходження тестування на знання Кодексу поведінки учасників ЄСОП

ЯКЩО ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ЦИМ УМОВАМ, БАЖАЄТЕ І НАДАЛІ ПРОФЕСІЙНО ЗРОСТАТИ,
ЗРОБІТЬ ТРИ КРОКИ:

Крок 1.
Заповніть заяву на вступ до ЄСОП та згоду на обробку персональних даних.

Крок 2.
До заяви прикрепіть своє професійне резюме. Форма резюме – довільна, мова – укр, рос або англ., формат pdf, word, excel). Достовірність даних, зазначених у резюме, може бути перевірена.
Крок 3.
Ознайомтесь з Кодексом поведінки учасників ЄСОП та пройдіть тестування. Кількість спроб проходження тестування – необмежена, умова прийняття – 100% правильних відповідей на 10 запитань.

Правлінню Європейського співтовариства з охорони праці (ЄСОП)

_________________________________

(ПІБ)

ЗАЯВА ПРО ВСТУП

до Європейського співтовариства з охорони праці

Я________________________________ (ПІБ), далі – Претендент, прошу прийняти його до складу асоційованих членів Європейського співтовариства з охорони праці (далі – Співтовариство, ЄСОП), та
засвідчую наступне:
  1. ознайомлений із Положенням про діяльність ЄСОП, Кодексом поведінки учасників ЄСОП, визнаю їх, згоден з ними і зобов’язуюся виконувати.
  2. Претендентом виконані усі необхідні для вступу до Співтовариства умови: наявний професійний стаж та/або профільна освіта, пройдене вступне тестування, дана згода на обробку персональних даних.
  3. Наведена в цій Заяві інформація є такою, що відповідає дійсності, а додані до неї документи є чинними на дату їх подачі до Співтовариства.
Інформація про Претендента:
Громадянство:__________________№ паспорту, ким виданий:__________________Дата народження:__________________Місцезнаходження:__________________Адреса для листування:__________________Номер телефону:__________________Електронна поштова адреса:__________________
У випадку зміни будь-яких відомостей, викладених вище, Претендент зобов’язується повідомити про це Співтовариство письмово електронним листом, не пізніше 14 робочих днів після настання відповідних змін, в протилежному випадку Претендент самостійно та одноосібно несе всі ризики, пов’язані з відсутністю у Співтоваристві відповідних достовірних відомостей про нього.
[contact-form-7 id=”1288″ title=”Вступ для спеціалістів І”]
За позитивного рішення Правління, протягом 10 робочих днів ви отримаєте сертифікат та індивідуальний номер у реєстрі учасників ЄСОП.
Ласкаво просимо до професійного визнання і нових перспектив!
Необхідно більше інформації?

ПРО ESOSH
Спілка спеціалістів з охорони праці ЄСОП – можливість підвищувати компетентність, підтверджувати рівні кваліфікації: фахівець, акредитований спеціаліст, сертифікований експерт, дипломований експерт.
ВИКОРИСТАЙТЕ УСІ ПЕРЕВАГИ ВИЗНАННЯ ТА ПРОФЕСІЙНОГО РОСТУ!
КОНТАКТИ
Телефон: +38(095)2231449
Телефон: +38(097)1722078
Email: info@esosh.net

ПОСЛУГИ
В обробці ...