Фахівець І

Для вступу у професійну спілку ЄСОП та отримання першого рівня кваліфікації «ФАХІВЕЦЬ ЄСОП» необхідно відповідати 2 умовам:

ЯКЩО ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ЦИМ УМОВАМ, БАЖАЄТЕ І НАДАЛІ ПРОФЕСІЙНО ЗРОСТАТИ, ЗРОБІТЬ ТРИ КРОКИ:

Крок 1.

Заповніть заяву на вступ до ЄСОП та згоду на обробку персональних даних.

Крок 2.

До заяви прикрепіть своє професійне резюме. Форма резюме – довільна, мова – укр, рос або англ., формат pdf, word, excel). Достовірність даних, зазначених у резюме, може бути перевірена.

Крок 3.

Ознайомтесь з Кодексом поведінки учасників ЄСОП та пройдіть тестування. Кількість спроб проходження тестування – необмежена, умова прийняття - 100% правильних відповідей на 10 запитань.

Правлінню Європейського співтовариства з охорони праці (ЄСОП)

_________________________________

(ПІБ)

ЗАЯВА ПРО ВСТУП

до  Європейського співтовариства з охорони праці

Я________________________________ (ПІБ), далі – Претендент,  прошу прийняти його до складу асоційованих членів Європейського співтовариства з охорони праці (далі – Співтовариство, ЄСОП), та

засвідчую наступне:

 1. ознайомлений із Положенням про діяльність ЄСОП, Кодексом поведінки учасників ЄСОП, визнаю їх, згоден з ними і зобов’язуюся виконувати.
 2. Претендентом виконані усі необхідні для вступу до Співтовариства умови: наявний професійний стаж та/або профільна освіта, пройдене вступне тестування, дана згода на обробку персональних даних.
 3. Наведена в цій Заяві інформація є такою, що відповідає дійсності, а додані до неї документи є чинними на дату їх подачі до Співтовариства.

Інформація про Претендента:

Громадянство:__________________
№ паспорту, ким виданий:__________________
Дата народження:__________________
Місцезнаходження:__________________
Адреса для листування:__________________
Номер телефону:__________________
Електронна поштова адреса:__________________

У випадку зміни будь-яких відомостей, викладених вище, Претендент зобов’язується повідомити про це Співтовариство письмово електронним листом, не пізніше 14 робочих днів після настання відповідних змін, в протилежному випадку Претендент самостійно та одноосібно несе всі ризики, пов’язані з відсутністю у Співтоваристві відповідних достовірних відомостей про нього.

  Резюме в форматі pdf, word, excel:

  За позитивного рішення Правління, протягом 10 робочих днів ви отримаєте сертифікат та індивідуальний номер у реєстрі учасників ЄСОП. Ласкаво просимо до професійного визнання і нових перспектив!

  Необхідно більше інформації?

  © All rights reserved.