Вступ для організацій

Для вступу організації у професійну спілку ЄСОП організацій необхідно відповідати 2 умовам:
Умова 1.
Поділяти бачення, місію та цінності Спілки, брати участь у досягненні мети та цілей Спілки, дотримуватися Кодексу поведінки членів Спілки, підтверджувати свій професійний досвід та постійно удосконалюватися, мати бездоганну ділову репутацію.
Умова 2.
Успішне проходження аудиту на відповідність організації Умові 1. Аудит проводиться ЄСОП або уповноваженою Спілкою організацією, має установлену циклічність, і спрямований на підтримання у юридичної особи – учасника ЄСОП бездоганної репутації у сфері безпеки та гігієни праці.

ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ ПІДТВЕРДИТИ ВІДПОВІДНІСТЬ ЦИМ УМОВАМ,
МАТИ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОСТІЙНИЙ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФЕСІОНАЛАМИ ЄСОП, ЗРОБІТЬ ТРИ КРОКИ:


Крок 1.
Заповніть заяву на вступ до ЄСОП та згоду на обробку персональних даних.

Крок 2.
До заяви прикрепіть інформацію про організацію (профіль підприємства). Форма профілю – довільна, мова – укр, рос або англ., формат pdf, word, excel). Достовірність даних, зазначених у профілі, буде перевірена.
Крок 3.
Пройдіть аудит ЄСОП, направлений на отримання доказів бездоганної репутації вашої організації у сфері безпеки та гігієни праці.

Правлінню Європейського співтовариства з охорони праці

ЗАЯВА ПРО ВСТУП

до Європейського співтовариства з охорони праці

_______________________________ (повне найменування юридичної особи), далі – Претендент, в особі _____________________________ (прізвище, ім’я, по батькові та посада керівника, або уповноваженої ним особи), який діє на підставі ______________________________ (Статуту та (за наявності) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про вступ до ЄСОП)), заявляє про наміри вступу до Європейського співтовариства з охорони праці та засвідчує про:
  1. Ознайомлення із Положенням про діяльність ЄСОП, Кодексом поведінки учасників, визнання, згоду та зобов’язання їх дотримуватися у сфері гігієни та безпеки праці;
  2. Підтримання бачення, місії та цінностей ЄСОП, приймання участі у досягненні мети та цілей Співтовариства;
  3. Намір постійно удосконалюватися у сфері гігієни та безпеки праці;
  4. Готовність демонструвати відкритість для проходження аудиту ЄСОП, спрямованого на підтримання бездоганної репутації у сфері безпеки та гігієни праці.
Інформація про Претендента:
Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців:_________________Місцезнаходження:_________________Адреса для листування:_________________Номер телефону:_________________Електронна поштова адреса:_________________
У випадку зміни будь-яких відомостей, викладених вище, Претендент зобов’язується повідомити про це Асоціацію письмово листом, скріпленим підписом керівника/уповноваженого представника Претендента та відбитком печатки Претендента не пізніше трьох робочих днів після настання відповідних змін, в протилежному випадку Претендент самостійно та одноосібно несе всі ризики, пов’язані з відсутністю в Асоціації відповідних достовірних відомостей про нього.
[contact-form-7 id=”1292″ title=”Вступ для організацій”]
За позитивного рішення Правління, протягом 1 місяця ви отримаєте сертифікат та індивідуальний номер у реєстрі учасників ЄСОП.

Ласкаво просимо до нових перспектив!
Необхідно більше інформації?


ПРО ESOSH
Спілка спеціалістів з охорони праці ЄСОП – можливість підвищувати компетентність, підтверджувати рівні кваліфікації: фахівець, акредитований спеціаліст, сертифікований експерт, дипломований експерт.
ВИКОРИСТАЙТЕ УСІ ПЕРЕВАГИ ВИЗНАННЯ ТА ПРОФЕСІЙНОГО РОСТУ!
КОНТАКТИ
Телефон: +38(095)2231449
Телефон: +38(097)1722078
Email: info@esosh.net

ПОСЛУГИ
В обробці ...