Відкритий вебінар «Дозволи та Декларації Держпраці після змін до Постанови № 1107»

Вебінар «Дозволи та Декларації Держпраці після змін до Постанови № 1107» відбувся 4 червня 2020 року.

Учасники:

 • Відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Держпраці: начальник відділу Бабенко Сергій Костянтинович, головний спеціаліст Івченко Ганна Михайлівна;
 • Європейське співтовариство з охорони праці: заст. директора з охорони праці СП «Основа-Солсіф» Петченко Ірина Вікторівна, модератор зустрічі – голова правління ЄСОП Богданова Ольга Віталіївна.

На вебінарі було обговорено такі важливі теми: експлуатація обладнання підвищеної небезпеки поза межами адреси, зазначеної у Дозволі, у межах області/у інших областях? чи необхідна Декларація на обладнання, на який ще діє Дозвіл? деталі заповнення Декларації, наприклад, щодо добровільного аудиту з охорони праці?

Підсумки вебінару:

 • декларації не можуть бути повернутими на доопрацювання, якщо вони відповідають встановленим вимогам,
 • декларації та дозволи діють на всій території України,
 • місцезнаходження: може бути і фактична, і юридична адреса, яка зазначена в Єдиному державному реєстрі,
 • добровільний аудит з ОП: може бути і зовнішній, і внутрішній. А його відсутність – не підстава для «повернення на доопрацювання».

За результатами зустрічі створена робоча група ЄСОП, яка прийматиме участь у розробці електронної системи  подання  декларацій. Питання, що були у чаті, але за браком часу не були озвучені, направлені до Держпраці для офіційних роз’яснень. ЄСОП дякує представникам Держпраці за змістовний діалог та сподівається на подальшу співпрацю. З відеозаписом вебінару можна ознайомитися за посиланням: група у Facebook

07/29/2020

0відповіді на "Відкритий вебінар «Дозволи та Декларації Держпраці після змін до Постанови № 1107»"

  Залишити Повідомлення

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  © All rights reserved.