Відкриття платформи Vision Zero Digital

Відкриття платформи 23 березня 2021 року о 15.00. Vision Zero Digital представляє перший майданчик для експериментів в галузі охорони праці і екології з усього світу. Приєднуйтесь до платформи, стежте за календарем заходів, будьте в курсі всіх найактуальніших новин. Для реєстрації переходьте за посиланням.

ЩО ТАКЕ VISION ZERO DIGITAL Це унікальний майданчик для взаємодії, реалізована в двох форматах: онлайн і офлайн. В рамках шести треків ділової програми ведеться робота на онлайн-платформі Vision Zero Digital, завершальним підсумком якої стане Vision Zero Safety Future Congress в Іспанії 16-18 травня 2022 року. : МІЖНАРОДНИЙ нетворкінгу Заходи та контент ділової програми на 3-х мовах: російська, англійська, іспанська. Інтерфейс платформи і взаємодія з учасниками англійською мовою. :

ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК Більше 45 заходів в онлайн-форматі, постійна взаємодія з учасниками та експертами по тематичним треках. Участь в заході «без відриву від робочого процесу». УМОВИ УЧАСТІ Гнучкі тарифи підійдуть для окремого фахівця і делегацій. У реєстраційний внесок входять 45 онлайн-заходів, які можна переглянути в будь-який зручний час, взаємодія з учасниками та експертами, а також участь в офлайн-форумі в Іспанії. 

45+ ЗАХОДІВ І інтерактивній сесії Безпека та управління ризиками Нові стратегії і свіжий поглядах на охорону праці.  Глобальний діалог Обмін досвідом в області ВІД, ПБ і ООС c представниками з усього світу. Екологія та стійкий розвиток На треку будуть розглянуті стратегії екологізації бізнесу. Культура здоров’я і благополуччя Формування культури здоров’я і благополуччя. Людський капітал Робота з персоналом, ефективний менеджмент, лідерство і розвиток кадрового потенціалу. Цифрова трансформація. Технології та інновації, які вже стали робочими інструментами фахівців HSE і цифрова трансформація в різних країнах. Проект розроблений спільно з провідними міжнародними організаціями та експертами у сфері здоров’я та безпеки.

23 БЕРЕЗНЯ ВІДКРИТТЯ ПЛАТФОРМИ Увійдіть заздалегідь, щоб не пропустити відкриття. Онлайнтрансляція відбудеться на платформі Vision Zero Digital. Доступно всім зареєстрованим користувачам. На платформі є можливість реєстрації за тарифом Free. Зареєструйтеся та подивіться перший захід безкоштовно.

Програма на рік.

Про відкриття.

ESOSH офіційний партнер VISION ZERO DIGITAL в Україні

03/20/2021

0відповіді на "Відкриття платформи Vision Zero Digital"

Залишити Повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© All rights reserved.