Стартує другий міжнародний онлайн забіг «Рух за безпечну працю»

2-3 жовтня 2021 року II міжнародний онлайн забіг «Рух за безпечну працю» – головна спортивно-безпекова подія. Ідея цього року «Інклюзія», натхнена координатором ESOSH Олександром Шевченко та координаторкою Групи Активної Реабілітації Уляною Пчолкіною. Люди, постраждалі від нещасних випадків на виробництві, мають жити без відчуття провини, штучно сформованого застарілою каральною системою «обвинувачення працівника». Ми, фахівці з безпеки, рухаємося заради вас, привертаючи увагу до необхідності докорінних змін у сфері охорони праці.
✔️ Реєстрація: благодійний внесок 50 грн. 👉 https://vseprobegi.org/race/1652
✔️ Дистанції: 3 км, 5 км або інше (у нас інклюзія!)
✔️ Спосіб: біг, вело, візок, плавання або інше ⏱Час: з 9.00 2 жовтня до 18.00 3 жовтня
✔️ Результати: фіксація у програмі STRAVA https://www.strava.com/, надсилання на ел.пошту організаторів до 19.00 3 жовтня poltavarun@gmail.com. 🏆Призи: 5 км: 1 місце – 1000 грн, 2 місце – 800 грн, 3 місце – 500 грн; інші дистанції – призи від Асоціації виробників та постачальників засобів захисту.
✔️Відео- та фотозвіти: вільно поширюйте на FB-сторінці ESOSH https://www.facebook.com/groups/esosh/
🙏Благодійність: зібрані кошти будуть передані людям, що отримали травми на виробництві, але не мали належних компенсацій та виплат.
Контакти для організацій: +380503056522 n.agapova.flp@gmail.com 🦺Одяг: будь-який зручний. Також пропонуємо “безпечні” футболки із світловідбиваючими смугами «РУХ ЗА БЕЗПЕЧНУ ПРАЦЮ» від ексклюзивного партнера «Інсайт Плюс»; 20 грн з кожної буде відправлено на благодійність 👉https://bit.ly/3BMLPoa ✔️ Місце: будь-яке, прийнятне для дистанції ✔️ Збір фахівців з безпеки офлайн у м. Київ та м.Полтава 💪Підтримка: Running club Poltava , Журнал Охорона праці , Профспілка будівельників України Building workers Union of Ukraine, Рада Директорів з охорони праці великих підприємств України, Асоціація виробників та постачальників засобів захисту в Україні

09/10/2021

0відповіді на "Стартує другий міжнародний онлайн забіг «Рух за безпечну працю»"

Залишити Повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© All rights reserved.