Програма Vision Zero

Українська компанія Метінвест долучилася до глобальної стратегії Vision Zero!  Під час форуму «Стратегія Vision Zero: переваги та можливості для бізнесу» генеральний секретар Всесвітньої асоціації ISSA Mining Гельмут Інес вручив відповідний сертифікат генеральному директору компанії «Метінвест Холдинг» Юрію Риженкову.

Засновники ЄСОП стали активними учасниками цієї знакової події. «Метінвест» продемонстрував чіткий і потужний меседж українському суспільству та міжнародним партнерам, що питання безпеки праці є справжньою цінністю для акціонерів та менеджменту компанії. Це сигнал українському бізнесу й іноземним компаніям, які готові демонструвати соціальну відповідальність і робити все для того, щоб взагалі уникнути нещасних випадків.

Форум відбувся за підтримки та участі Американської торговельної палати в Україні, Державна служба України з питань праці, Міністерства соціальної політики України, офісу національного координатора МОП в Україні, Європейського співтовариства з охорони праці, керівників промислових компаній України.  Більше про програму та з питань долучення до Vision Zero – звертайтеся до ЄСОП.

04/23/2019

0відповіді на "Програма Vision Zero"

Залишити Повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© All rights reserved.