Пріоритетні напрямки роботи ESOSH

Кожна українська організація робить все для перемоги. Поодинці це складно, але разом з друзями можливо все. Сьогодні пощастило побувати у пана Гельмута Інеса (Helmut Ehnes), засновника руху VISION ZERO, він добре знає топ-персон у світі безпеки праці, і за його допомогою залучаємо на наш бік максимальну підтримку 🇺🇦🤝

Напрямки ESOSH наразі, це:
1️⃣ Захист працівників на робочих місцях в Україні – постачання специфічних засобів захисту, адекватних воєнним діям, енергетикам, комунальникам, працівникам логістики тощо.
2️⃣ Додаткове навчання за спеціальністю та влаштування на роботу для інженерів з охорони праці – жінок, що тимчасово перебувають з дітьми за межами країни.
3️⃣ Рекомендації для різних галузей промисловості в умовах війни, досвід країн, на території яких велися війни: знешкодження мін, маскування об’єктів тощо.
4️⃣ Вимога до міжнародних організацій, установ та компаній у сфері безпеки праці чітко й публічно визначити свою позицію щодо агресії з боку рф.
5️⃣ Розроблення європейської моделі законодавства у сфері охорони праці для України, з урахуванням усіх необхідних Директив ЄС та конвенцій МОП.
6️⃣ Підготовка матеріалів для оцінки ризиків, тренінгів з безпеки і вибору захисного обладнання для масового будівництва й відновлення інфраструктури України одразу після нашої перемоги.
Кожного дня маю зустрічі з представниками міжнародних організацій, виступи розписані на місяць вперед, підтримка світу величезна, і все одно є відчуття, цього недостатньо. Як і кожному з нас, 24 години не вистачає, хочеться робити більше. Тому пишіть, що ще додати до діяльності Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH), обов‘язково додамо. Слава Україні!

03/29/2022

0відповіді на "Пріоритетні напрямки роботи ESOSH"

Залишити Повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© All rights reserved.