Перша річниця утворення Ради Директорів великих підприємств України

4 липня Європейське співтовариство з охорони праці провело урочисту нараду з нагоди Першої річниці утворення Ради Директорів великих підприємств України. Саме Рада Директорів визначає стратегію ESOSH, і тому ця зустріч була надважливою, разом з координаторами робочих груп ESOSH ми проаналізували роботу за рік і провели стратегічну сесію й мозковий штурм щодо реформування СУОП в Україні. Важливо, що з нами були Антоніо Сантуш, Софія Литвин, представники Міжнародної організації праці, Юрій Кузовий, Директор Директорату норм та стандартів гідної праці в Мінекономіки, люди, які так само прагнуть змін, як і учасники нашого співтовариства. Відеовітання Раді передали члени Наглядової Ради ESOSH Гельмут Енннес, засновник Vision Zero та Антоніна Сулхова, Канадська Рада професіоналів з безпеки праці.

Крім робочих справ, нам вдалося відпочити у колі друзів, що практикам з ОП нелегко вдається, через специфіку професії ми майже завжди в напрузі.
За підсумками, вибудовуючи Нову Нормальність (New Normal) за умов пандемії і ННСН-світу (VUCA world) (акронім volatility (нестбільність), uncertainty (невизначеність), complexity (складність) и ambiguity (неоднозначність)), у світі, де старі орієнтири не діють, сфера безпеки праці трансформуватиметься чи ненайбільше. ESOSH – організація нового покоління, гнучка й не завантажена ані бюрократією, ані корупцією, із сильною швидко діючою командою, може виступити центром цих трансформацій: нових видів навчань, інформаційних технологій, комунікацій та практик. Це нелегка справа, у якій від усіх потрібні зусилля, але мета – гідна праця та здоров‘я працівників варті того. Усім сил та натхнення. Дякую, що ми разом!

07/29/2020

0відповіді на "Перша річниця утворення Ради Директорів великих підприємств України"

Залишити Повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© All rights reserved.