Наші послуги:
Консалтинг
Маючи базу найкращих спеціалістів з безпеки праці, яка постійно зростає, ми готові ділитися скарбом спільних знань, надбаних за роки як успішних практик, так і гірких уроків. Найчастіша причина звернення до спеціалістів – це одне питання:
«Чи застраховане моє підприємство від нещасних випадків?»
Аби на нього відповісти, алгоритм дій наступний:
самооцінка – незалежний аудит – визначення проблем та шляхів вирішення – дорожня карта до нульового травматизму.
Реалізація цього алгоритму займає до пів року в залежності від розмірів організації, але результати перевищують очікування: доведено, що із ростом культури безпеки зростає культура виробництва, і це позитивно відображається на ключових показниках компанії.
Інші турботи наших клієнтів та партнерів:
Оцінка ризиків
Якісне навчання
Дотримання законодавчих вимог
Підготовка до міжнародної сертифікації та аудитів
Все це наші експерти-практики виконували багато разів, працюючи у інтернаціональних компаніях, і вони готові ділитися найкращими практиками із вами.

Тренінгові програми
В обробці...
Практики діляться знаннями зі студентами
Відкритий волонтерський проєкт від ЄСОП, напиши нам та долучись до команди консультантів.

“Практики діляться знаннями зі студентами” – це відкритий, волонтерський проєкт створений для популяризації безпеки праці серед студентів.
У ВНЗ не вистачає знань практиків, сухі лекції роблять безпеку праці нудною для молоді, але ж це зовсім не так. Якщо готові поділитися практичними знаннями, запрошуємо до співпраці. Напишіть нам на пошту з темою «Хочу долучитися як консультант».

ПРО ESOSH
Спілка спеціалістів з охорони праці ЄСОП – можливість підвищувати компетентність, підтверджувати рівні кваліфікації: фахівець, акредитований спеціаліст, сертифікований експерт, дипломований експерт.
ВИКОРИСТАЙТЕ УСІ ПЕРЕВАГИ ВИЗНАННЯ ТА ПРОФЕСІЙНОГО РОСТУ!
КОНТАКТИ
Телефон: +38(095)2231449
Телефон: +38(097)1722078
Email: info@esosh.net

ПОСЛУГИ
В обробці ...