Онлайн-марафон «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

Колеги, 28 квітня 2021 року журнал «Охорона праці» спільно з Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) проводить онлайн-марафон «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ – 2021».
Онлайн-марафон стане майданчиком, на якому провідні компанії продемонструють зроблені кроки і реальні досягнення щодо забезпечення безпечних і здорових умов праці на виробництві. Під час заходу підприємства проводитимуть відеотрансляцію або демонструватимуть відеозапис із виробничих майданчиків (до 7 хвилин) про поліпшення умов праці та зниження ризиків. Такі реальні успішні історії стануть прикладом турботи про власних працівників та заохочуватимуть інші компанії удосконалювати безпеку праці на своїх виробництвах та в країні загалом.
У заході візьмуть участь представники великих підприємств України, Міжнародної організації праці, Міжнародної асоціації соціального забезпечення ISSA, Державної служби України з питань праці, міжнародні та вітчизняні експерти.
Запрошуємо Вас долучитися до онлайн-марафону (участь безплатна) Тему виступу просимо надіслати у формі за посиланням.
Зареєструватись для участі у якості слухача Ви можете за посиланням.
Дата і час: 28 квітня 2021 року, 11.00–13.00.
Формат: платформа ZOOM, онлайн-трансляція у Facebook.
Штаб онлайн-марафону: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Київ), у межах виставки «Технології захисту / ПожТех». Вхід – за квитками на виставку.

03/16/2021

0відповіді на "Онлайн-марафон «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ"

Залишити Повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© All rights reserved.