OHS Organisation & Professionals Oppose Military Aggression – Crime against Humanity

Шановна професійна спільнота у сфері безпеки та здоров’я працівників!

Ми захищаємо людей на роботі, тому ми рішуче засуджуємо збройну агресію проти України. Як правило, організації з безпеки та охорони здоров’я не висловлюються щодо військових конфліктів. Але ми вважаємо, що мовчання з цього приводу можна розглядати як погодження. Це суперечить основам нашої професії – люди зараз знаходяться на роботі, а працівники повинні бути в безпеці.

Наразі українські працівники перебувають під сильним ударом з боку країни-агресора Російської Федерації. Як фахова спільнота ми вирішили зайняти чітку позицію, на даний момент і в майбутньому однозначно засуджувати будь-які військові дії однієї держави проти іншої.

Звертаємося до інших міжнародних інституцій та окремих фахівців, що працюють у сфері безпеки та здоров’я на роботі також протидіяти військовій агресії як злочину проти людства. Будь ласка, підпишіть нашу онлайн-петицію https://www.change.org/nomilitaryaggression Висловлюємо щиру вдячність нашим колегам з усього світу, які підтримують Україну в цей непростий час. Ми запевняємо вас у нашій підтримці в майбутньому. Військова агресія повинна бути засуджена спеціалістами з охорони здоров’я та безпеки в усьому світі.

Ольга Богданова, Дмитро Григоренко, учасники Європейського співтовариства з охорони праці ESOSH. Україна, 28 лютого 2022 р.

03/01/2022

0відповіді на "OHS Organisation & Professionals Oppose Military Aggression - Crime against Humanity"

Залишити Повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© All rights reserved.