Міжнародні комунікації ESOSH

ESOSH щастить на міжнародні комунікації цього року, й не дивно, онлайн формат відкрив море можливостей. Більшість з них пов’язана з #Vision Zero. І одна з подій – дуже особлива, ми довго працювали, щоб саме Україна представляла Східну Європу у Глобальному діалозі «Час першопроходців. Історії успіху компаній, що впроваджують Vision Zero (Pioneer’s time: success stories of the companies supporting Vision Zero)» на платформі Vision Zero Digital Congress
ESOSH мав змогу розказати усьому світові про наш онлайн-забіг #БіжуЗаБезпечнуПрацю, про студентський проект #SMART безпека, нам є, чим пишатися.
А ПАТ «Укрнафта» поділилися своїм досвідом впровадження концепції нульового травматизму. Виконавчий Віце-Президент з соціального та екологічного розвитку ПАТ «Укрнафта» Роман Ільтьо дав поради, які стануть в нагоді будь-якій програмі з безпеки, і я рада представити їх тут:
«1️⃣ Запасіться терпінням. Не чекайте миттєвих результатів, особливо, у зрілій організації. Удосконалення незупинне, але й нескінченне. Ви зможете фіксувати проміжкові результати, але не зможете зняти рукавички, ніби справа повністю зроблена.
2️⃣ Будьте зарядженими працювати з керівниками на усіх рівнях. Найскладніше – зміни у психології керівників. Навіть якщо є розуміння концепції на рівні вищого керівництва, у реальності реалізація вимагає додаткових зусиль. Людей з багатим досвідом, з сформованими звичками, важко переконувати. Але приємно, що молодь сприймає концепцію Vision Zero, як щось органічне та зрозуміле і повністю приймає її.
3️⃣ Будьте систематичними. Постійно заохочуйте тих, хто проявляє лідерство у безпеці праці, для цього є безліч інструментів, наприклад, кар’єрні «ліфти». І не варто фокусуватися на порівнянні себе з іншими. Порівнюйте свої теперішні результати з минулими показниками, тоді прогрес очевидний».
Модератором зустрічі був проф., д-р Вальтер Айхендорф, президент Німецької ради з безпеки дорожнього руху (DVR) та Ради директорів Європейської ради з безпеки на транспорті (ETSC). А після публікації відео, https://vision-zero.online/…/time-of-pioneers-success…/, приємних відгуків було багато з усього світу! Так, потроху світ знатиме, що Україна на правильному шляху.
Vitalii Yermolenko, дякую за найщиріше сприяння! Ми це зробили!
08/13/2021

0відповіді на "Міжнародні комунікації ESOSH"

Залишити Повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© All rights reserved.