Онлайн-тренінг ESOSH «Оцінка ризиків. Базовий курс».

 

 

Мета: сформувати повноцінне уявлення про сучасну оцінку ризиків на підприємстві, в організації. Основні поняття, коли і як застосовувати, мета та переваги, контроль ризиків на прикладах робіт підвищеної небезпеки.

Аудиторія: фахівці з охорони праці, керівники проектів, начальники підрозділів, особи, відповідальні за організацію та виконання робіт, працівники, задіяні в оцінці ризиків на підприємствах. Керівники, які бажають підвищити безпеку робочого середовища з використанням ризикоорієнтованого підходу.

Побудова курсу:

 1. Мета оцінки ризиків
 2. Основні елементи
 3. Методи оцінки
 4. Контроль ризиків
 5. Приклади управління ризиками для робіт підвищеної небезпеки (на транспорті, роботи на висоті, машини та механізми, замкнені простори, ізоляція джерел енергії)

Ключові слова: небезпека, ризик, вірогідність, тяжкість, ідентифікація, метод, ієрархія, етапи оцінки, пріоритетність, контроль, ALARP, компетентність, види оцінки ризиків, запис результатів, навчання, інформування
Форма: 2 -годинна відео-презентація із лекційним супроводженням та практичними вправами. Мова – українська. Після проходження курсу тест – 12 питань з варіантами відповідей.

Сертифікат: за успішного складання тесту (вірних 9 питань з 12 (75%) за 30 хвилин, 2 спроби) слухач отримує іменний електронний номерний сертифікат.

Основи курсу:

 1. Директива № 89/391/ЄЕС Ради щодо запровадження заходів заохочення поліпшення безпеки та охорони здоров’я працівників на роботі
 2. Настанова з систем управління охороною праці. МОП-СУОП 2001 (ILO-OSH 2001)
 3. Посібник з оцінки ризиків на робочому місці, Європейська комісія , 1996 р
 4. Міжнародний стандарт ISO 45001:2018 Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги
 5. Настанови з оцінки ризиків Управління з безпеки та гігієни праці у Великій Британії (HSE) – 2014
 6. Досвід практичного застосування оцінки ризиків на промислових підприємствах >10 років

Розробники курсу:

 • Європейське співтовариство з охорони праці ESOSH (the European Society of Occupational Safety & Health);
 • Ольга Богданова, канд. техн. наук за спеціальністю «Охорона праці», технічний спеціаліст Інституту гігієни та безпеки праці (Великобританія), тренер Vision Zero, досвід застосування оцінки ризиків на іноземних підприємствах більше 11 років;
 • Дмитро Григоренко, привілейований член Інституту гігієни та безпеки праці (Великобританія), тренер CIEH (Великобританія), досвід застосування оцінки ризиків на іноземних підприємствах більше 16 років.

Вартість: 900 грн. Для корпоративних клієнтів – знижки та спеціальні пропозиції.

Для замовлення: office@esosh.net +380971722078

ГС «ЄСОП», ЄДРПОУ 42755196, вартість у грн. вказана без ПДВ (рішення про включення до реєстру неприбуткових установ та організацій №1926594600022 від 29.01.2019 р.)

Навчальний План Курсу

Оцінка ризиків
Тема: Оцінка ризиків 02:12:00
Тестове завдання до курсу “Оцінка ризиків. Базовий курс” 00:40:00

Відгуки про Курс

5

5
2 рейтинги
 • 5 зірки2
 • 4 зірки0
 • 3 зірки0
 • 2 зірки0
 • 1 зірки0
 1. 5

  Дякуємо за зворотній зв’язок!

 2. Курс завершено

  5

  Дуже корисний курс, рекомендую всім!

ВЗЯТИ ЦЕЙ КУРС
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/esosh/esosh.net/www/wp-content/plugins/vibe-customtypes/includes/course_settings.php on line 28
15 СТУДЕНТ(И) ЗАПИСАНІ

Категорії курсів

© All rights reserved.