Благодійний онлайн забігу «БІЖУ ЗА БЕЗПЕЧНУ ПРАЦЮ»

Вперше біговий клуб Running club Poltava та Європейське співтовариство з охорони праці ESOSH запрошує взяти участь в Благодійному онлайн забігу «БІЖУ ЗА БЕЗПЕЧНУ ПРАЦЮ».
Зібрані кошти підуть на допомогу сім’ям загиблих від нещасних випадків.
Кожен хто зареєструється на забіг зможе сам протягом 10-11 жовтня 2020 року обрати для себе маршрут подолання дистанції в будь якому місці України.
Пробігти його, зафіксувавши результат за допомогою програми strava надіслати результат організаторам на електронну пошту і отримати гарантовану медаль.
Переможці отримують призи від Асоціації виробників та постачальників засобів захисту в Україні: “Дельта Плюс”, “Восток Сервіс”, “ІндЗахист”.
Відкрита реєстрація на Благодійний онлайн забіг «БІЖУ ЗА БЕЗПЕЧНУ ПРАЦЮ» за посиланням.
В пакет учасника входить:
Пам’ятна медаль фінішера;
Результат у фінішному протоколі;
Участь у святковому відкритті Благодійного онлайн забігу «БІЖУ ЗА БЕЗПЕЧНУ ПРАЦЮ» за участю директорів з охорони праці великих підприємств України в ESOSH – представники “Кернел”, “Ferrexpo”, “Нова пошта”, що відбудеться в Парку Перемога, м.Полтава.
Для того аби взяти участь в загальному заліку, кожен учасник повинен пробігти обрану дистанцію і до 11:00 години 11 жовтня 2020 року відправити скрін свого забігу на пошту: poltavarun@gmail.com.
Реєстрація триватиме до 29 вересня 2020 року і становить -180 грн.
Ліміт учасників:
3 км – 100
5 км – 100
За довідками звертайтесь за телефоном: 0503056522.

09/21/2020

0відповіді на "Благодійний онлайн забігу «БІЖУ ЗА БЕЗПЕЧНУ ПРАЦЮ»"

Залишити Повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© All rights reserved.