«БІЖУ ЗА БЕЗПЕЧНУ ПРАЦЮ» БЛАГОДІЙНИЙ ОНЛАЙН-ЗАБІГ

Перший в Україні благодійний онлайн-забіг на підтримку гідних та здорових умов праці «Біжу за безпечну працю» стартує 10-11 жовтня 2020 з осередком у м. Полтава. Європейське співтовариство з охорони праці ESOSH привертає увагу суспільства до кричущих проблем у цій сфері

В Україні смертельний травматизм на виробництві перевищує загальноєвропейський показник у 2,5 рази, а масова незадекларована праця та приховування нещасних випадків не залишають сподівань на належні виплати постраждалим. Лише за офіційними даними на виробництвах у 2019 році 3876 осіб травмувалися, серед них 422 – смертельно. Це «тиха війна», яку замовчують, адже вважається, що працівник завжди «сам винуватий». Між тим, справжня причина – системні помилки, закладені у нашому законодавстві з охорони праці, і воно потребує термінових і докорінних змін. ESOSH готує законодавчі ініціативи та пропагує європейський підхід, що життя – найвища цінність, і на етапі змін увага та підтримка суспільства дуже потрібні.
Тому ESOSH, Рада Директорів з охорони праці великих підприємств України за сприяння Управління Держпраці у Полтавській області і Running Club Poltava організували благодійний забіг. Зібрані кошти підуть на допомогу сім’ям загиблих від нещасних випадків, що не отримали соціальних виплат через недосконалу законодавчу базу.

Благодійну акцію підтримали великі виробничі компанії Ferrexpo Poltava Mining, ДТЕК Мережі, АрселорМіттал Кривий Ріг, Kernel, виробники та постачальники засобів захисту Uvex, Pilz, Encon Trade, Armis, Восток-Сервис, Delta Plus, Up Sky, ІндЗахист.

Реєстрація на забіг https://vseprobegi.org/race/1499 . Кожен учасник обирає для себе свій маршрут подолання дистанції̈ 3 або 5 км у будь-якому місці України, фіксує результат у програмі strava, надсилає організаторам poltavarun@gmail.com та отримує гарантовану медаль. Переможці отримають призи від Асоціації̈ виробників та постачальників засобів захисту в Україні.
Урочистий старт 10 жовтня 2020 10.30-11.00 у м. Полтава, парк «Перемога», дистанції бігтимуть фахівці з охорони праці у різних куточках України з різних підприємств і галузей. трансляції з забігів на фейсбук-сторінці ESOSH

10/12/2020

0відповіді на "«БІЖУ ЗА БЕЗПЕЧНУ ПРАЦЮ» БЛАГОДІЙНИЙ ОНЛАЙН-ЗАБІГ"

Залишити Повідомлення

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© All rights reserved.